GYDYTOJŲ SPECIALISTŲ PASLAUGOS – GREIČIAU, EFEKTYVIAU IR KOKYBIŠKIAU
  Pradinis / INFORMACIJA PACIENTUI / GYDYTOJŲ SPECIALISTŲ PASLAUGOS – GREIČIAU, EFEKTYVIAU IR KOKYBIŠKIAU

GYDYTOJŲ SPECIALISTŲ PASLAUGOS – GREIČIAU, EFEKTYVIAU IR KOKYBIŠKIAU

Šeimos klinika “Vita longa”  baigia vykdyti projektą “Teikiamų paslaugų plėtra, diegiant modernią diagnostinę medicinos įrangą ir rekonstruojant patalpas, skirtas antrinio lygio ambulatorinių sveikatos priežiūros paslaugoms teikti ir plėsti” pagal Lietuvos 2007-2013 metų Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 2 prioriteto „Viešųjų paslaugų kokybė ir prieinamumas: sveikatos, švietimo ir socialinė infrastruktūra“ priemonę Nr. VP3-2.1-SAM-12-K, „Investicijos į privačių asmens sveikatos priežiūros įstaigų teikiamų viešųjų ambulatorinių ir stacionarinių paslaugų infrastruktūrą“. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.  Gydytojų specialistų paslaugos šeimos klinikoje buvo teikiamos ir anksčiau , tačiau įgyvendinus projektą, pacientai ir gydytojai galės pasidžiaugti nauja aparatūra, erdvesnėmis naujomis patalpomis. Įsisavindama ES  lėšas klinika iš UAB “Spektramed” įsigijo naują modernų gerai žinomo ir specialistų ypatingai vertinamo gamintojo  TOSHIBA echoskopą APLIO 400, kuris įgudusių specialistų valdomas padeda diagnozuoti širdies kraujagyslių, urogenitalinės sistemų ir kitų pilvo organų ligas, sąnarių, minkštųjų audinių,  skydliaukės, krūtų susirgimus. Pastarųjų diagnostikoje naudojant šį aparatą atsiranda papildoma galimybė ištirti darinių elastingumą, ypač esančių skydliaukėje, krūtyse. Tai suteikia daugiau informacijos, sprendžiant apie darinių galimą polinkį piktybėti, kartu įgalina gydytoją tapti budresniu, renkantis paciento stebėjimo ir gydymo taktiką. Šis tyrimas-elastografija-iš tyrėjo reikalauja daugiau laiko ir patirties, tačiau tai dar vienas žingsnelis pirmyn, diegiant naujas diagnostikos galimybes jautrioje ir labai svarbioje onkologinės  ultragarsinės diagnostikos srityje. “Malonu dirbti, kai gali pacientui suteikti komfortišką  paslaugą - pacientė erdviame ginekologo kabinete  atskirtoje sanitarinėje zonoje gali patogiai pasiruošti tyrimui, į antrą ar trečią aukštą neįgalus pacientas gali pasikelti keltuvu. Dar maloniau suteikti kokybišką konsultaciją”- džiaugėsi naujų patalpų ir aparatūros privalumais gydytoja ginekologė Violeta Paliūnienė.
UAB “AVA statybai ” patikėjus   Šeimos klinikos rekonstrukciją, pastatytas esamo pastato priestatas ir trečias aukštas - viso 345 kv. m. Rekonstruojamame pastate naujai įrengti gydytojų okulisto, otorinolaringologo, neurologo, ginekologo, urologo, kardiologo, endokrinologo, echoskopuotojo kabinetai, taip pat procedūriniai bei funkcinės diagnostikos kabinetai. Tuo pačiu tapo erdvesnės patalpos pacientams,  atvykstantiems į UAB “Vita longa” pas šeimos gydytojus: įrengti papildomi gydytojų, procedūrų, skiepų kabinetai.  Klinikos pacientų ir darbuotojų patogumui įrengta 27 vietų parkavimo aikštelė - atvykęs pacientas visada ras vietos automobilį pasistayti šalia klinikos. Šiai projekto daliai atsirasti, tuo pačiu galimybę sutvarkyti iki šiol apleistą, neatribotą ir neprižiūrėtą teritoriją, kurioje  (dažnai ir žaliojoje vejoj) iki šiol parkuoti automobiliai pridarydavo žalos gamtai ir aplinkiniams gyventojams, sudarė Kauno miesto savivaldybė.
Šeimos klinikos “Vita longa” direktorė Edita Šiaudikytė skuba paminėti ir kitus projekto eigai svarbius dalyvius: “Projektą įgyvendinant prisidėjo ne tik statybininkai, techninę priežiūrą vykdžiusi įmonė “Provalda”, projekto autorius ir projektinę priežiūrą vykdęs architektas Egidijus Vilčinskas, šeimos klinikos administarcija, ruošusi ir įgyvendinusiai projektą , bet ir visas UAB “Vita longa” personalas, tam tikra prasme ir dauguma pacientų, kurie vykstant statybos darbams veikiančioje įstaigoje dažnai patirdavo nepatogumų - teko kurį laiką vaikščioti  atsargine laiptine, pakęsti statybų triukšmą. Džiaugiamės, kad statybų metu pavyko užtikrinti pacientų ir darbuotojų saugumą. O labiausiai- pasiektu rezultatu: mūsų pacientai gaus patikimesnę konsultaciją greičiau, patogiau,efektyviau. Vardan šio tikslo patirti nepatogumai nebeatrodo tokie reikšmingi.”
  • Vita longa logotipas
  • Direktorė: Edita Šiaudikytė
  • Pavaduotoja: Renata Čeidienė
  • Administratorė: Rita Baliukonienė
  • Buhalterė: Daiva Barilienė
  •   8 (37) 26 09 39
  •   8 (37) 26 09 39
  • info@seimosklinika.lt

Kontaktai Stulginskio skyrius

A.Stulginskio g. 67, Kaunas
8 (37) 26 09 29
8 (37) 33 79 07 
Darbo laikas: I - V 8:00-19:00 val

Kontaktai Raudondvario skyrius

Raudondvario pl. 164, Kaunas
8 (37) 33 78 70
Darbo laikas: I - V 8:00-19:00 val